ایران آفتاب

کلیک کن ضرر نمی کنی!

عید غم آلود

عید امسال آمیخته با غم شهادت شیعیان بحرین ...!

یا عبدالله دوم اخرجنی

اینقدر در مورد کلیپ فحش خوردن فائزه هاشمی گفتند و نوشتند که نوشتن ما عین حکاکی روی یخ است اما تا بیشتر یخ نکردید بشنوید که علی مطهری گفت مرغ همسایه غاز است و آدم اگر با خوردن این غاز بمیرد رواست! روابط عمومی علی مطهری با انتشار اطلاعیه ای بیان داشت "خب منتظر چی هستید خواهشا آنهایی که دیدند زود بروند از برج بصیرت خودشان را گرومپی پرتاب کنند وسط بهشت، حاج آقا خودشان هم بعد از تصویب لایحه بودجه قرار است دق کنند و با یک درجه تخفیف بمیرند، بعد هم برای کسانی که فحش خوردن رئیس جمهور از شیخ یوزارسیف را شنیدند و هنوز زنده اند فکر می کنیم"

به نظر من علی مطهری برای این قضیه دق کند بهتر است تا برای فحش خوردن فائزه . این همه ما زور زدیم که به او بفهمانیم قضیه فراتر از اینهاست و الان اوضاع جهان خیلی فرق کرده مثلا اگر تا به حال صهیونیستها میلیونها دلار پول خرج می کردند و ناز اسپیلبرگ و پولانسکی و مخملباف را می کشیدند تا برایشان فیلم بسازد که به مردم جهان بفهمانند ما چطور داریم سر ملتها شیره می مالیم و آخرالزمان برای ماست امروز وضعیت بل کل تغییر کرده و کار به جایی رسیده که نعوذبالله به ملک عبدالله می گویند امام زمان! من مرده و شما زنده اگر علی مطهری نگفت انتخاب ملک عبدالله هم ریشه اش بر می گردد به دعای فرجی که احمدی نژاد در مناظره خواند من اسمم را عوض می کنم

http://www.tanzsiasi.blogfa.com/


مغز خر خورده را تدبیر نیست

عباس عبدی گفت "غرب همه نوکرانش را تنها خواهد گذاشت" از کجا می فهمیم او بعد از این همه مدت این را فهمیده؟

1) چون ما دو هفته است بهش تذکر نمی دیم خودش فکر کرد فهمید

2) اگر اینقدر رو هم نمی فهمید کروبی اخراجش می کرد

3) اصولا همه اطرافیان کروبی نخبه بودند، خودش مخ درست و حسابی نداشت

4) چون مدرک عبدی مثل رهنورد تقلبی نیست

5) چون سه بار دستگیر شد و غربی ها حسابش نکردند ، آدم که رو یه تیکه یخ 4 بار لیز نمیخوره

6) سال 77 جاسوس آمریکایی تو فرانسه بهش گفته بود، نالوطی تا الان به روش نیاورده بود

7) مهاجرانی از غرب باهاش تماس گرفت منشی از پشت تلفن به او گفت  

8) حیف کروبی با این مشاوران عقب افتاده بی سواد!

http://www.tanzsiasi.blogfa.com/


محاکمه سران فتنه

منافقین در قفس ...!!!دادگاه کروبی

آغاز پیش فروش بلیت دادگاه علنی کروبی ....!!!!

(ویژه ایام نوروز)چگونه از شر فتنه گران راحت بشویم؟

بی خود ذوق نکنید اصلا از این خبرها نیست چون تا نظام اسلامی هست فتنه هم هست من خودم بیشتر منتظر محاکمه هستم اما با توجه به اینکه دیروز سخنگوی قوه قضائیه گفت "هنگام محاکمه سران فتنه رسیده است" متوجه شدم مجددا شش ماه دیگر باید صبر کنیم حالا فوقش یا حبس خانگی بزنند یا ممنوع الخروج کنند شاید هم با هماهنگی رئیس دفتر بدهند بیانیه دانشان را پاره کنند.

حالا ما پیشنهاد دادیم از آنجایی که مبارک و بن علی و بقیه که در ایام انتخابات از دوستان موسوی و کروبی بودند سقوط کردند و بااین سرعتی که پیش می رویم عن قریب آمریکا و اسرائیل و برلوسکونی و همسایه ها در منزل ملک عبدالله سقوط پارتی می گیرند بدینوسیله اعلام می گردد اصلا جا برای موسوی و کروبی نداریم. لذا مجددا پیشنهاد می شود بهترین و امن ترین مکان برای اینها همان جایی ست که دکتر قول داد تا سال 1400 آن را فتح کند.

رئیس جمهور گفت "تا سال 1400 اولین فضا نورد را به فضا می فرستیم" به هر حال باید با هم کنار بیایند. تا امروز موسوی دوست مبارک بود از امروز جانشین میمون باشد چه اشکالی دارد بعدا یک فکری هم برای این میمون عزیز می کنیم شاید هم فرستادیم جده بغل دست بن علی . البته قبلش باید بدهیم آقای لاریجانی که اتفاقا خیلی هم صادق است یک شعبه در فضا دایر کند چون اگر موسوی بی خیال بشود حتما کسی جلو دار کروبی نیست و هر روز یا به دامن ناهید گیر میدند یا به کیوان و زهره یا به شکاف لایه اوزونمجید


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic