ایران آفتاب

کلیک کن ضرر نمی کنی!

بهترین واكنش به تحرك سران فتنه

در هفته‌های اخیر سران فتنه سال 88 تلاشهایی را برای آفتابی شدن در مجامع و جلب نظر افكار عمومی و فضای سیاسی كشور انجام داده‌اند.

قانون شكنی هایی كه این افراد در سال گذشته انجام دادند، نه تنها به سرمایه اجتماعی و حیثیت بین المللی كشورمان به شدت لطمه زد، بلكه فرصت‌های بسیاری را از كشورمان گرفت. اگر سران فتنه اعتراض خود را از مسیر قانونی پیگیری می‌كردند و كودتای 88 رخ نمی‌داد، چه بسا در ماجرای بركناری چند وزیر در اعتراض به تعلل رئیس جمهور در عزل‌ آقای مشایی و یا انتصاب فرد بی‌كفایتی به معاونت اولی رئیس جمهور، واكنشی جدی‌تر و مناسب تر بر می‌انگیخت، چه بسا مجلس در بررسی كابینه معرفی شده، حساسیت بیشتری به خرج می‌داد و چه بسا اصلاح الگوی مصرف با دقت و درایت و همت بیشتری آغاز می‌شد...

مشغول شدن دولت و ملت ایران به مقابله با كودتای چهار ضلعی انگلیسی- آمریكایی- صهیونیستی- وهابی سال 88، انرژی و فرصت‌های زیادی از كشور به هدر داد اما دستاوردهایی هم داشت كه مهمترین آن، رسوا شدن منافقین خائنی بود كه سالها از عناوینی مانند خط امام و اصلاحات، سوء استفاده می‌كردند.

سلسله ماجراهای روز قدس، 13 آبان، 16 آذر، عاشورا، 9 دی و 22 بهمن سال گذشته ثابت كرد ملت ایران با بصیرت بالای خود، حق را از باطل و خادم را از خائن و خط امامی اصیل را از منافقین خائن تشخیص می‌دهد. در انتهای كودتای سال 88 معلوم شد كه جز مشتی اوباش و تروریست و هتاك، برای سران فتنه باقی نمانده است و بدیهی است امروز سران فتنه چنانچه بخواهند به پشتوانه این افراد حتی یك گام غیر قانونی و آشوبگرانه دیگر بردارند، آن گام قطعاً آخرین گام زندگی‌شان خواهد بود.

امروز ایران اسلامی مسایل بسیاری دارد كه حل آنها كار مضاعف و همت مضاعف می‌طلبد.

-        در عرصه فرهنگی، حل ریشه‌ای مساله بی حجابی و بی عفتی موجود، تدوین و اجرای مهندسی فرهنگی كشور و ...

-        در عرصه علمی، تدوین و اجرای نقشه جامع علمی كشور، ادامه نوآوری های مرز شكن در عرصه‌های جدید علمی و فناوری،

-        در عرصه اقتصادی، اجرای صحیح و موثر قوانین اصل 44، مدیریت خدمات كشوری، مدیریت مصرف سوخت، مالیات بر ارزش افزوده، هدفمند كردن یارانه‌ها

-        و در عرصه سیاسی، پیگیری محاكمه و مجازات آمران و خاطیان جنایت كهریزك و حمله كوی دانشگاه، پیگیری پرونده مفاسد اقتصادی خیابان فاطمی و محاكمه متهمان دانه درشت‌ آن و نیز پیگیری موثر مبارزه با فقر و فساد و تبعیض به عنوان مهمترین وعده و شعار انتخاباتی رئیس جمهور محترم و مطالبه اصلی و عمومی ملت و رهبری از سه قوه

اینها مسایلی  است كه پرداختن و به نتیجه رساندن آنها همت، دقت، هوشیاری و پیگیری مستمر می‌خواهد. نباید اجازه دهیم اظهار نظر یا خودنمایی سران فتنه، حواس ملت و دولت را از مسایل اساسی كشور منحرف كند. این آقایان، زمانی خدمات شایانی به كشور كرده‌اند اما سال گذشته به مهره‌هایی برای اجرای كودتای نرم استكبار جهانی و صهیونیسم بین الملل تبدیل شدند و با لجبازی و عناد، فرصت‌های متعددشان برای بازگشت به نظام را از دست داده­اند. این ها فقط شهروندان مجرمی هستند كه رسیدگی به اتهامات و مجازاتشان به تاخیر افتاده است. بهترین واكنش به تحركات رقت انگیز این مهره‌های دشمن، بی اعتنایی به آنهاست. نباید اجازه دهیم سخنان و حركات این افراد، ملت را از مطالباتشان و مسوولان را از اجرای صحیح وظایف خطیرشان در سال جاری، منحرف كند

منبع الف


حرف های خنده دار میرحسین درباره دروغ

به گزارش شبکه ایران،میرحسین موسوی که سال گذشته انواع و اقسام دروغ ها را به مسئولان دولتی نسبت داد و هنوز رای گیری در ساعات پایانی روز22  خرداد به پایان نرسیده بود بر اساس توهمات ذهنی و اخبار دروغ اطرافیان خود دچار خود بزرگ بینی شده و ساعت10  شب22  خرداد سال88  خود را رئیس جمهور منتخب مردم اعلام کرد و گفت: اگر فردا مرا به عنوان رئیس جمهور اعلام نکنند معلوم است در انتخابات تقلب شده است و با این ادعای دروغ خود باعث فریب تعدادی از مردم شده و به جان و مال مردم و حیثیت کشور و نظام در داخل و خارج لطمات جدی وارد کرد و سرانجام هم نتوانست یک مورد از ادعاهای دروغ خود را به اثبات برساند در دیداری که تعدادی از اساتید دانشگاه که از همفکران او هستند به طور یک طرفه به تحلیل مسائل روز پرداخت و درباره مذمت دروغگویی سخنرانی مفصلی کرد.
میرحسین موسوی که سراینده دروغ بزرگ سال88  بود در این دیدار گفت: ابعاد گسترده دروغ در میان دولتی ها به افسانه سازی و خلق توطئه های من درآوردی و عجیب وغریب منتهی شده است.
میرحسین مدعی شد تهمت های سیاسی و اخلاقی و اجتماعی نیز به شیوه دولتی ها افزوده شده است.
 وی سپس به تمسخر قوه قضائیه پرداخت و با سوء استفاده از نجابت دستگاه قضائی گفت: دشمنام و تهمت از نظر شرعی و قانونی کیفر سنگینی دارد و لابد مسئولان قضائی خواهند گفت قوه قضائیه ما مستقل ترین و بی طرف ترین دستگاه قضائی جهان است.
موسوی دروغگویی در این جلسه را نیز فراموش نکرد و بدون ذکر مصداق مدعی شد یک زن به خاطر تسلیت گفتن به خانواده یکی از شهدای عاشورا (همان عناصر خداجویی که موسوی ادعا می کرد) به شش سال زندان محکوم شده است


نگرانی فرمانده سپاه از یک خطر بزرگ

به گزارش باشگاه خبرنگاران بسیج، سردار "محمدعلی جعفری" روز چهارشنبه در دیدار با پاسداران و بسیجیان در حسینه امام خمینی تیپ 12 قائم آل محمد ( عج ) استان سمنان افزود: برخی ها اصرار دارند بگویند که سپاه و بسیج نیروهای نظامی هستند اما رهبر معظم انقلاب تاکید دارند و می فرمایند که بسیج نیروی نظامی نیست و سپاه هم فقظ نظامی نبوده و مسوولیت های دیگری نیز در حوزه های فرهنگی، سیاسی و امنیتی برعهده دارد.

وی افزود: درست است که باید همواره آماده باشیم تا اگر خطری پیش آمد با آن مقابله کنیم اما این تنها براساس الگوهای خارجی سازمان های امنیتی و دفاعی است.

سردار جعفری ادامه داد: حفظ آمادگی نیروها لازم است و همه باید آماده باشند تا در صورت تعرض احتمالی به کشور و ایجاد مشکلاتی نظیر ناامنی در گوشه و کنار جامعه با آن مقابله کنند اما این فقط کافی نیست.

وی اظهارداشت: اگر تنها به همین بسنده کردیم و این نگاه را به پاسداری از انقلاب اسلامی داشتیم نقطه انحراف ما از همینجا آغاز می شود، چون قرار نیست که دشمن فقط از طریق جنگ و تهدیدات نیمه سخت و ناامنی انقلاب را از ما بگیرد.

وی با بیان اینکه باید در باره فلسفه انقلاب اسلامی صحبت و نقش موثر و تاثیرگذار آن تبیین شود، گفت: پاسداران و بسیجبان طبق قانون اساسی دارای وظیفه دفاع و نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن هستند و این وظایف را باید شناخت و تجزیه و تحلیل مناسبی پیرامون آن موضوع داشت و هرگز نباید فکر کرد که این مسوولیت فقط به عهده رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود : هر روز باید فکر کنیم که چه وظیفه ای در قبال انقلاب اسلامی داریم و این نوع تامل و تدبر از انتظارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد : فلسفه وجودی پاسداران و بسیجیان حفظ انقلاب اسلامی است وگرنه کشور، نظام اسلامی و خاک مقدس ایران مدافعان زیادی همچون ارتش، نیروی انتظامی و طلاعات دارد و با این نوع نگاه دیگر نیازی به ایجاد سپاه و بسیج در انقلاب نبوده است.

وی ادامه داد: ما امروز در جنگ نرم قرار داریم و دشمن هر روز تعرض بیشتری به ما می کند و افرادی که به هر بهانه ای نسبت به انقلاب مسئله دار می شوند نشان می دهند که جنگ نرم بر روی آنها تاثیر گذاشته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : اکثر آنهایی که امروز مقابل انقلاب ایستاده اند مشکلشان این است که به دنیا وابسته اند و یا دستشان از بیت المال قطع شده است.

وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی دارای دو بعد داخلی و خارجی بوده و در بعد داخلی باید به حکومت و جامعه اسلامی کامل برسیم، گرچه به جز با ظهور امام زمان (عج ) هرگز نمی توان به تکامل حکومت اسلامی دست یافت اما جهت گیری انقلاب به سمت رسیدن به آن است.

جعفری با بیان اینکه برخی ها نگاهی انحرافی در اسلام ایجاد کرده بودند که فساد باید افزایش یابد تا امام زمان ( عج ) ظهور کنند، افزود : این مساله دقیقا مخالف سیره امام راحل است و وظیفه هر مجاهد مسلمان این است که قیام کند و علیه ظلم، جور، بی عدالتی و انحراف از مسیر اسلامی از خود واکنش نشان دهد.

وی مطالبه اصلی رهبر معظم انقلاب را تحول دانست و گفت: ولی امر مسلمین جهان عقیده دارند که اگر قرار بود انقلاب متوقف شود دیگر نیازی به سپاه و بسیج نبود.

وی افزود: پیشگیری از وقوع تهدید و اقدامات بازدارنده وظیفه اصلی سازمان های امنیتی و دفاعی است و سپاه باید به این مساله توجه داشته باشد.

سردار جعفری اضافه کرد : دشمن امروز جرات حمله نظامی به ایران را ندارد و گرچه به کشورهای اطراف ما لشگرکشی کرده است، چون آمادگی نیروهای ایرانی را می بیند به خود جرات تعرض به کشورمان را نمی دهد.

وی تصریح کرد: باید کاری کرد که دشمن خیال حمله به سرش نزند.

وی گفت: مردم با بصیرت، هوشیاری و آگاهی بالا در حوادث سال گذشته در صحنه حضور داشتند و پاسخ مخالفان انقلاب را دادند و باید به گونه ای عمل کنیم که دیگر فتنه هایی از این دست رخ ندهد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: پاسداران و بسیجان مدافع و نگهبان انقلاب اسلامی هستند و باید دانست که فتنه های عمیق سال گذشته خطر خیلی بزرگی بود که انقلاب را تهدید کرد


پیش بینی خاتمی از آینده سیاسی هاشمی

به گزارش شبکه خبر دانشجو، آیت الله سید احمد خاتمی در همایش سیاسی سپاه پاسداران لشکر 31 عاشورای تبریز، اظهار داشت: سپاه پاسداران تنها یک نیروی نظامی نیست، بلکه یک نیروی نظامی، سیاسی و عقیدتی است که در قانون اساسی هم آمده است.

وی به ویژگی های سپاه پاسداران نظیر عقیده به حق، پاسداری از انقلاب اسلامی، ولایتمداری، حضور بموقع، بصیرت، روحیه بسیجی و همراهی خانواده های سپاهیان با آنها و... اشاره کرد و افزود: سپاه در رابطه با مسائل انقلاب اسلامی یک نظاره گر نیست، بلکه یک مدافع است و اگر یک پاسدار در رابطه با انقلاب اسلامی نظاره گر باشد و مدافع بودن خود را از دست بدهد، هویت پاسداری خود را از دست داده است.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به ولایتمداری پاسداران اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه پاسداران از آغاز تاکنون در خط هیچ کس جز ولایت نبوده؛ زیرا راه سلامت که همان راه سعادت ماست، راه اهل بیت (ع) و ولایت است.

وی در ادامه به حضور بموقع پاسداران در مقابله با جریان فتنه بعد از انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: بسیاری از عوامل فتنه دستگیر شده‌اند و سران فتنه، خود می دانند که آرزوی برگشت به حکومت را به گور خواهند برد؛ همان طور که طاغوتیان آرزوی برگشت به وطن را به گور برده اند.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به پنجمین خصوصیت سپاه پاسداران یعنی بصیرت اشاره کرد و گفت: مبحث بصیرت با دو هدف جلوگیری از ریزش ها و زمینه برای رویش ها دنبال می شود؛ زیرا ریزش و مایوس کردن مردم از انقلاب اسلامی از اهداف و تاکتیک های عملیاتی دشمن است که باید با گسترش عرصه بصیرت، اهداف دشمن را خوب رصد کرد.

وی با اشاره مواضع هاشمی رفسنجانی و آینده وی در مجلس خبرگان، خاطرنشان كرد: مواضع وی همان موضع 26 تیرماه سال گذشته است و آینده هاشمی رفسنجانی به تصمیم مقام معظم رهبری و نتیجه انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان که در آینده نزدیک برگزار می شود، بستگی دارد


هاشمی اتهام علیه احمدی نژاد را تکرار کرد

به گزارش جهان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که با جمعی از صنعتگران دیدار داشتند، ادعای موسوی و برخی از افراطیون اصلاح طلب را مطرح و دولت را به پرهیز از ماجراجویی توصیه کردند.
وی پرهیز از تنش و ماجراجویی در سیاست خارجی و اتحاد در سیاست های داخلی را از مهمترین راهکارهای مقابله با تحریم اعلام کردند. 

لازم به ذکر است اتهام ماجراجوئی در سیاست های خارجی دولت را اولین بار موسوی در مبارزات انتخاباتی علیه احمدی نژاد مطرح کرد.

سخنان  اكبرهاشمی کوتاه بود و فرصت نشد تا رئیس مجلس خبرگان درباره سیاست های تنش زا و ماجراجویانه دولت در یک سال اخیر بیشتر توضیح دهند.گفتنی است قطعنامه اخیری که علیه ایران صادر شده است به گفته خود آمریکایها برای حمایت از سبزها و ضد انقلاب صادر شده است


به گزارش سایت "الف"، آنچه امسال تصمیم سازمان مالیاتی را برای اصناف بازار تهران غیرقابل تحمل كرده بود، اصرار سازمان مالیاتی به بررسی تصادفی دفاتر و حساب های اصناف تهران بوده است و مشكل اصلی اصناف بازار سنتی تهران با توافق شورای اصناف و سازمان امور مالیاتی، نه بر سر نرخ افزایش مالیات ها بلكه بر سر اجازه بررسی تصادفی 10 درصد حساب ها و دفاتر حجره داران بازار تهران بوده است.   
 

در سال های گذشته فقط دفاتر حدود 2 تا 5 درصد حجره داران بازار تهران توسط ممیزان سازمان امور مالیاتی بررسی می شد و نكته این جا بود كه فقط دفاتر حجره دارانی توسط ممیزهای سازمان امور مالیاتی بررسی می شد كه توسط اتحادیه های صنفی معرفی می شدند اما امسال سازمان امور مالیاتی به اتحادیه های صنفی پیشنهاد كرده بود اگر بخواهند فقط درصد اندكی از دفاتر و حساب های حجره داران آن هم با معرفی اتحادیه ها (و نه بطور تصادفی) رسیدگی شود، باید نسبت به سال 87 مالیات بسیار بیشتری (مثلا 70 درصد) بپردازند و اگر اصناف بازار تهران تمایل داشته باشند مالیات سال 88 نسبت به سال 87 رشد كمی (مثلا 10 تا 20درصد) داشته باشد، باید به ممیزان مالیاتی اجازه دهند بطور تصادفی و به انتخاب خود، دفاتر تعداد بیشتری از حجره داران بازار تهران بررسی و مالیات قطعی آنها تعیین شود.  

این نوع بررسی تصادفی این امكان را ایجاد می كرد كه ممیزان مالیاتی واداره مالیات در سال های آینده،‌درك بهتری از میزان مبادلات بازاریان و اصناف داشته باشدو به تدریج به شفاف سازی معاملات و عدد و رقم درست مالیات وسود ودرآمد نزدیك شوند.

بسیاری از حجره داران بازار سنتی تهران حاضر بودند رقم بالایی نسبت به مالیات سال 87 بپردازند مشروط بر اینكه دفاترشان توسط ممیزان سازمان مالیاتی بررسی نشود. 

آمارها نشان می‌دهد سهم حقوق‌بگیران ایرانی از كل مالیات پرداختی 8 درصد و سهم اصناف و بازاری‌ها حدود 5 درصد است.درحالی كه میزان درآمد اصناف و بازاریان صدها برابركارمندان و حقوق بگیران است.

جالب این كه سرانه مالیات پرداختی اصناف به دولت حدود 420 هزار تومان است اما همین عدد در میان حقوق‌بگیران ایرانی حدود 850 هزار تومان اعلام شده است


کاریکاتور: اردوی تیم ملی فوتبال


کاریکاتور: محتویات کیف بی حجاب ها


گردهمایی سران اصلاحات این بار در خانه خاتمی

چهره های ارشد جریان اصلاحات و جریان فتنه شب گذشته در منزل سید محمد خاتمی دورهم گرد آمدند.
به گزارش«جوان آنلاین»،این گردهمایی که به بهانه برگزاری هیات به شکل کاملا محفلی برگزار شده بود،پس از پایان مراسم شاهد گفت و گو های طولانی میان حاضرین بود.
گفته می شود در این مراسم که از ساعت 20 شب گذشته آغاز شد،میرحسین موسوی ،مهدی کروبی، برادران انصاری،شیخ یوسف صانعی،جمیله کدیور،شیخ قدرت علیخانی،هادی غفاری،مرعشی،موسوی لاری،نوروزی،قنبری،هاشمی و...در مراسم مزبور حضور داشته و به بررسی شرایط سیاسی کشور پرداخته اند.اخبار تکمیلی در مورد این محفل به زودی منتشر می شود


طرح/هوای فتنه ابری است!


عکس/رهنورد با دست آتل بندی شده در تولد

زهرا رهنورد (زهره کاظمی و یا زینب بروجردی ) در مراسم تولد به همراه سایر زنان مدعی اصلاحات!


وكیل

گفت: تازه چه خبر؟!
گفتم: یكی از سایت های ضدانقلاب كه در جریان فتنه همراه با سایر گروههای اپوزیسیون از موسوی و كروبی و خاتمی به شدت حمایت می كرد طی یادداشتی آنها را «بی عرضه» نامید.
گفت: ننوشته كه چرا؟!
گفتم: نوشته است كه آنها تمامی سرمایه گذاری كشورهای غربی و حمایت گروههای اپوزیسیون را بر باد دادند و عرضه هیچ كاری را نداشتند.
گفت: سران فتنه لقمه بزرگتر از دهانشان برداشته بودند، وقتی از آمریكا و متحدانش هیچ غلطی برنمی آید از این حیوونكی ها چه انتظاری هست؟!
گفتم: همین سایت با عصبانیت به داریوش همایون وزیر صهیونیستی رژیم شاه حمله كرده و نوشته است تعریف و تمجید او از موسوی و كروبی و خاتمی خنده دار است.
گفت: راست میگه، سران فتنه، خودشان هم از این تعریف و تمجیدها تعجب می كنند.
گفتم: دزدی را محاكمه می كردند. وكیل مدافعش گفت؛ آقای قاضی! این شخص یك آدم شریف و مردم دوست و قانون گراست. دزد كه خودش را می شناخت از جا بلند شد و با عصبانیت به وكیل مدافع گفت؛ فلان فلان شده، تو از من حق الوكاله گرفته ای و داری از شخص دیگری دفاع می كنی؟


کرمی، مدیر سایت جمهوریت و از مدیران ارشد دانشگاه آزاد بود که سال گذشته به جرم اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شد و با رای دادگاه به تحمل 11 سال حبس محکوم شد.

بعد از اعترافات کرمی، علی اصغر شفیعیان، عضو بخش تبلیغات ستاد میرحسین موسوی در انتخابات ریاست جمهوری، در یادداشتی که در وبلاگ شخصی خود منتشر کرد، با اشاره به خبر محکومیت برخی از نویسندگان سایت "جمهوریت"  نظیر حمزه کرمی توسط دادگاه، از "مهدی هاشمی" به عنوان مسئول اصلی این سایت نام برد و خواهان رسیدگی قضایی به پرونده وی شد.

این عضو حزب مشارکت نوشت: "به خدا اگر جای مهدی هاشمی بودم، لحظه‌ای خوابم نمی‌برد که الان کرمی و باستانی و نوربخش کجایند؟ خانواده هایشان چه می‌کشند؟ نمی‌دانم مهدی هاشمی چطور به دروغ می‌گوید که دارد هم در خارج دکترا می‌خواند که معلوم نیست کدام کشور و کدام دانشگاه است و هم مدعی است که همزمان دارد در کشورهای مختلف به شعبه‌های دانشگاه آزاد سر می‌زند."

گفتنی است مهدی هاشمی رفسنجانی، فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، چند روز پس از چهارمین دادگاه متهمان کودتای مخملی، ایران را به مقصد انگلیس ترک کرد و تاکنون به ایران بازنگشته است.


کروبی:احمدی نژاد مشکوک است

برخی اخبار و تحلیل ها حاکی از آن است که کروبی برای فراموش نشدن از رهبری جنبش سبز، دیدارهای خود را افزایش داده است و هر روز به بهانه های مختلف تلاش می کند در صدر اخبار رسانه های سبز قرار گیرد.


به گزارش جهان، آگاهان سیاسی معتقدند که اختلاف بر سر رهبری جنبش سبز میان خاتمی و موسوی است و کروبی در این بین مورد بی توجهی قرار گرفته است.

از اینرو کروبی هر روز تلاش می کند تا با مواضع تندتر از قبل جایگاه خود را در صدرنشینی اخبار رسانه های ضدانقلاب از دست ندهد.

وی که اخیراً در دیدار با خانواده یک زندانی گفته بود نظام شاه بهتر از وضعیت حالا بود، در جمع دیگری به عملکرد رئیس جمهور اشاره کرد و وی را مشکوک خواند.

کروبی که پیش از این رئیس جمهور کشور را دعوت به بازگشت در آغوش ملت کرده بود، اینبار تصریح کرد: مدیریت جهانی، عدم تمکین در قبال قانون، تضعیف نهادهای مردمی از طریق عدم تمکین و زورگویی، سوءاستفاده از مقدسات، دروغ گویی، دخالت و تصمیم گیری در حریم خصوصی خانواده ها (میزان بچه دار شدن)، خس و خاشاک خواندن ملت بزرگ ایران و .. بس نبود که امروز گستاخانه تک حزبی را مطرح می کنند!! 

کروبی همچنین با بیان اینکه اظهارات احمدی نژاد مشکوک است، وی را طرفدار اسلام طالبانی دانست. وی البته در انتها پیش بینی کرد که دولت احمدی نژاد به دلایلی نمی تواند خیلی سرکار و پابرجا بماند.


ناگفته‌هایی از دلائل شتاب در اعدام ریگی

 

یكی از مسئولان در پاسخ به سئوالی درباره سرعت عمل در اعدام ریگی بخشی از ناگفته‌های این اعدام را بازگو كرد.
به گزارش جهان وی گفت: " ....... بازداشت ریگی شبكه اصلی این گروهك را فروپاشید. اما اخباری مبنی بر تكاپوی آنان برای مقابله به مثل و ربودن برخی از مسئولان محلی و كشوری مطرح شده بود كه به عنوان تاكتیكی برای جلوگیری از اقدام آنان در اجرای حكم درباره ریگی تسریع شد...." 

به گفته وی برخی از نزدیكان ریگی گروه‌هایی را برای اجرای نقشه ربودن برخی از مسئولان آموزش داده و چند گروه نیز به ایران اعزام شده بودند كه پس از كشف این توطئه دادگاه و اجرای حكم ریگی شتاب گرفت. 

این مقام مسئول گفت كه نام برخی از مسئولان محلی ، كشوری و حتی دیپلمات‌ها در فهرست ویژه قرار داشته و گروه‌های مختلفی برای ربودن آنان آموزش دیده بودند.


 • کل صفحات:3  
 • 1
 • 2
 • 3
 •   

مجید


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic