ایران آفتاب

کلیک کن ضرر نمی کنی!

دلایل جالب برکناری متکی از زبان یک منتقد

یکی از منتقدان منوچهر متکی در گفتگو با هفته نامه پنجره، دلایلی را برای برکناری او برشمرد.
وی که نخواسته نامش منتشر شود در این گفتگو با اشاره به عدم توانایی متکی در تامین انتظارات رییس جمهوری گفته است: بیلان کاری او بسیار ضعیف بوده است و این را چه در وجه کیفی و چه در وجه کمی می شود دید.
وی ادامه داد: متکی مدیری نبود که کاملا با شخص رییس جمهوری هماهنگ باشد و کاملا متفاوت از مشی و مرام آقای احمدی نژاد بوده است. همچنین رییس جمهوری افرادی را به عنوان نماینده ویژه خود تعیین می کند، بعد ایشان می رود در بین جریانهای مختلف، در مجلس و جاهای دیگر لابی می کند و تلاش می کند که به تعبیر عامیانه پنبه این کار را بزند و بعد هم بگوید که من را جایی دیگر و شخص دیگری منصوب کرده است و نه رییس دولت!
این مقام مسئول همچنین به بهم ریختگی وزارت خارجه و روایط فامیلی و ارتباطات در این وزارتخانه اشاره کرده و ادامه داده: مسائلی در وزارت خارجه جریان داشت که منجر به این شد که چند تن از کارشناسان در کشورهای محل ماموریت خود پناهنده شوند که این به نحوه مدیریت و چیدمان نیروهای وزارت خارجه برمی گردد.
وی افزود: آقای متکی به برخی دستگاه های موازی با دستگاه اجرایی سرویس هایی را می داد که به پشتیبانی آنها موضع خود را در مقابل رییس جمهوری تقویت کند. وزارت خارجه در 5 سال اخیر به عنوان جزیره ای در کنار دولت اداره می شد و به همین خاطر است که فقط هزینه به دولت تحمیل کرد. حتی آقای متکی در بعضی محاوره ها عنوان می کند که رییس من فلان کس است که الان در حاشیه است و او را مرشد خود خطاب می کند. کسی که با این رویکرد و منویات، طرف کسی را می گیرد که رقیب انتخاباتی رییس جمهوری بوده، نمی تواند وزیر خارجه مناسبی برای دولت آقای احمدی نژاد باشد.
این مقام مسئول ناشناس اضافه کرد: دیگر دستگاه سیاست خارجی از کار افتاده است و نمی تواند حداقل خواسته ها را هم تامین کند. یک وزیر خارجه حق دارد با یک سفر و ماموریت دیپلماتیک مخالفت کند اما اینکه به خاطر این مخالفت برکنار شود پذیرفتنی نیست.


نخست وزیر ترکیه برای اولین بار در تاریخ این کشور در مراسم عاشورای حسینی در استانبول شرکت کرد و در مدح و شناخت امام حسین (ع) سخن گفت.
به گزارش نقدنیوز به نقل از سایت خبری زینبیه ترکیه، نخست وزیر ترکیه امروز برای اولین بار در تاریخ این کشور در مراسم عزاداری عاشورای حسینی شرکت کرد. رجب طیب اردوغان سخنان خود را در این مراسم با تسلیت و ادای احترام به شهدای کربلا آغاز کرد.

وی در مراسم عاشورا گفت: در این روز ماتم من قبل از هر چیز امید دارم که حضور در سر مزار شهدای کربلا نصیب هر کس شود. از پیغمبر(ص) سوال کردند که کدام یک از اهل بیت را بیشتر توجه دارید؟ ایشان فرمودند: امام حسن(ع) و امام حسین(ع). حسین از من است و من هم از حسین. کسی که حسین را دوست دارد من و خدا را دوست دارد. کسی که خدا را دوست دارد حسین را دوست دارد.

امام حسین(ع) 1370 سال قبل در چنین روزی به همراه خانواده اش در کربلا شهید شد. از آن روز تا به امروز سینه همه ما به درد آمده و جگرمان آتش گرفته است. از آن روز تا به امروز دعاها و مرثیه های ما عرش را به لرزه در می آورد. از آن روز تا به امروز می دانیم که فرشته ها در عرش ها گریه می کنند. شهادت امام حسین(ع) مرگ نیست، نابودی نیست بلکه زندگی و زنده بودن است. وداع نیست، به وصال رسیدن است. پایان نیست، بلکه شروع است. جدایی نیست، بلکه وصلت است.

شهادت آن انسان مبارک که به خاطر آن عرش اشک می ریزد، وسیله ای برای برادری است. وحدت و همبستگی است. بدانید که هر کس بخواهد از فاجعه کربلا به منظور استثمار و ایجاد تفرقه سو استفاده کند علیه امام حسین(ع) حق کشی کرده است. پیغمبر اسلام امام حسن و امام حسین (علیهما اسلام) را به دو گوشواره عرش الهی تشبیه کرده است.

امام حسین (ع) در 1370 سال قبل به همراه خانواده عزیزش در کربلا به شهادت رسیده اند. تاریخ تا به امروز شاهد چنین قتل عامی نبوده و ما امروز در دهم محرم سنگینی این درد و رنج را با خود حمل می کنیم.

امام حسین (ع) در آن روز وقتی صدای فریاد خواهرش حضرت زینب (ع) را شنید با متانت و صبری تاریخی گفت: خواهرم به خدا پناه ببر و بدان که هرچه در آسمان و زمین هست روزی خواهد مرد، آسمان هم باقی نخواهد ماند، به غیر پروردگار همه چیز محکوم به نابودی است. مادرم، پدرم و برادرم حسن (ع) خیرشان از من بیشتر بود. هر کدام از آنها یک به یک رفتند. خداحافظ زینب.

وقتی می شنویم در یک جایی یک انسان معصوم و بیگناه به قتل رسیده کربلا، امام حسن، امام حسین و حضرت علی اکبر (علیهم السلام) یادمان می آید و قلبمان به لرزه می افتد.

نخست وزیر ترکیه در ادامه سخنانش ضمن اشاره به حادثه تروریستی چابهار که منجر به شهادت 38 انسان بیگناه شد گفت:
در ایران 38 انسان بیگناه شیعه و سنی به قتل رسیدند. ما حملات ترویستی را چه در ایران و یا هرگوشه ای از دنیا رخ دهد محکوم می کنیم. ما نمی خواهیم کربلاهای جدیدی را شاهد باشیم. نمی خواهیم با کشتارهای جدید تنمان به لرزه بیافتد. وقتی در پاکستان، یمن، عراق در مسجدی بمبی منفجر می شود باور کنید احساس ناراحتی کلیه اندام مان را به درد می آید و حادثه کربلا را مجددا شاهد می شویم. قتل انسانهای معصوم جنایتی پست است.

لازم به یادآوری که سخنان اردوغان در مراسم عاشورا بارها با صلوات عزاداران حسینی همراه شد


"صراط" - صبح امروز حاج سعید حدادیان پیش از آغاز مراسم روز عاشورای حسینی در مهدیه امام حسن مجتبی (ع) اظهارات تندی را خطاب به رئیس جمهور پیرامون بركناری اسفندیار رحیم مشائی بیان كرد .
به گزارش صراط محمود احمدی نژاد كه همه ساله در شب و روز عاشورا شخصا در هیئت های تهران حضور پیدا می كرد، امسال بنا به دلائلی نا معلوم! از شركت در مراسم عزاداری مسجد ارگ تهران ، مهدیه امام حسن مجتبی (ع) و امازاده علی اكبر چیذر خودداری كرده و تنها پرچمی را به هیئت ها اهدا كرده است .
از همین رو صبح امروز سعید حدادیان ضمن تشكر از رئیس جمهور بابت ارسال پرچم عزای امام حسین (ع) و توجه ویژه وی به هیئت ها از وی درخواست كرد همانطوری كه می توانند یك وزیر را در آنطرف دنیا به راحتی عزل كنند ، مانند حكم تحریم تنباكو ، اقدامی انقلابی كرده و یك یادداشت بنویسند و بگویند: آقای مشائی خداحافظ . . .
این صحبتهای حدادیان با استقبال مردم مواجه شد به طوری كه جمعیت چندهزار نفری در تائید صحبتهای وی صلوات فرستادند .
این مداح با سابقه سپس در ادامه ضمن دعا برای نابودی میرحسین موسوی افزود: در زمان انتخابات اطرافیان ایشان برای من پیغام آوردند كه موسوی گفته است میخواهم بروم هیئت آقای حدادیان ! من هم به وی پیغام دادم اشكالی ندارد اما اگر ایشان حضور پیدا كنند تنها یك سوال خواهم پرسید و آنهم اینكه : آقای میر حسین تا حالا كجا بودید؟ در این 20 سال چرا در هیچ هیئتی دیده نشدید؟


طرح / پیروان دجال در فتنه 1388

خوب به عکس های سمت راست و چپ موسوی دقت کنید ونظر دهید

(منبع صراط نیوز)


"صراط" - حسین قدیانی نویسنده وبلاگ پر مخاطب قطعه 26 كه به دلیل نوشتن یادداشتی انتقادی به قوه قضائیه فیلتر شده است در گفتگو با صراط نكات جالبی را مطرح كرد .
قدیانی به خبرنگار صراط نیوز گفت: صبح امروز بچه های محترم دادستانی به دفتر سایت مشرق مراجعه كرده و دنبال من می گشته اند!نویسنده وبلاگ قطعه 26 با اشاره به اقدام صورت گرفته افزود: یكی دیگر از ضعفهای قوه قضائیه همینجا مشخص است كه بنده در روزنامه وطن امروز و كیهان فعالیت می كنم و آنها این را نمی دانند!
همچین قوه قضائیه ای بعید می دانم بتواند من را بازداشت كند .
وی گفت: من امشب هیئتهای مختلفی می روم ، مسجد ارك ، موج الحسین ، چیذر و . . . آنها می توانند در این هیئتها دنبال من بگردند .
فرزند شهید اكبر قدیانی پیرامون نوشتن یادداشتی جدید اظهار داشت: فردا در وطن امروز و كیهان دو یادداشت می نویسم كه اولی مربوط به قوه قضائیه و دومی مربوط به سران فتنه است .
قدیانی ضمن اشاره به اینكه درمورد نوشته اش پیرامون خواص بی بصیرت و سران فتنه به هیچ وجه كوتاه نخواهد آمد افزود: به من ارتباطی ندارد كه چه كسانی با هم برادر هستند چه كسانی با یكدیگر پسرخاله! من مطلب حقی نوشتم و پای آن می ایستم .
حسین قدیانی در پایان خاطر نشان كرد: در صورت احضار بنده در دادگاهی علنی به دفاع از خودم خواهم پرداخت و دو بیانیه آخر میرحسین موسوی را به عنوان دفاعیه خواهم خواند . قوه قضائیه با این مسائل مشكلی نداشته و من بیانه سران فتنه را می خوانم شاید هم تبرئه شوم .
گفتنی است نویسنده وبلاگ قطعه 26 در بخشی از یادداشت خود كه منجر به فیلتر شدن سایتش گردید خطاب به قوه قضائیه نوشته بود:
"دستگاه قضایی لطف کند و کارنامه خود در قبال فتنه گران را اعلام کند. چند آشوبگر عاشورا توسط شما اعدام شد؟ الان رسیدیم به سالگردش. از این پس هر توهینی که موسوی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکند، ما از چشم صبر شما می بینیم. و چرا نبینیم؟ و اصلا چرا موسوی در بیانیه خود رسما و علنا چند قدم دیگر در فحاشی های خود به جلو برندارد؟ قوه قضاییه که با او با موسوی خوئینی ها با خاتمی با کروبی با عفت مرعشی با محسن هاشمی با فائزه هاشمی و با جمیع دون مایگان پست فطرت، کاری ندارد؛ من مانده ام از حجب و حیای سران فتنه! با این دستگاه قضایی، من مانده ام که چرا موسوی رسما به خون شهدا فحش نمی دهد؟ من مانده ام که چرا آشوبگران، دوباره تحرکی از خود نشان نمی دهند؟ با این دستگاه قضایی، چه بزدل اند سران فتنه! و چه بی جگرند آشوبگران عاشورا.
وی در پایان مطلبش آورده:
"و آخر نکته؛ با خبر شدیم دستگاه قضایی بالاخره جواب استخاره اش را گرفت و شهلا جاهد را اعدام کرد. راستی یک سئوال که بیانگر عمق فشلی دستگاه قضاست و این البته فقط تقصیرش گردن شما نیست؛ اگر قرار بر اعدام این زن بر طبق نص صریح قصاص بود، چرا تا این همه کش دار شد؟ فقط قوه قضاییه می خواست همه دنیا را و همه جهانیان را از این موضوع باخبر کند؟ و سوژه دهد دست این و آن؟ آیا این اعدام می بایست به یک پروژه و یک پروسه برای دستگاه قضایی تبدیل می شد؟ و باز یک سئوال دیگر. آمدیم و آن دنیا همین شهلا جاهد جلوی شما را گرفت، که چرا من را عاقبت اعدام کردید اما سران فتنه را نه؟ جواب شما چیست؟ اگر این بنده مرحومه، آن دنیا یقه دستگاه قضایی را بگیرد که؛ چرا من اعدام شدم و فائزه و مهدی و عفت مرعشی اعدام نشدند؟ جواب شما چیست به عنوان سکان دار دستگاه قضایی؟ و مگر مادر شهید حسین غلام کبیری، بخشیده خانم عفت مرعشی را؟ و مگر ملت ۹ دی، این اولیای دم و این اولیای خونِ دل مادران و پدران چند شهید داده، بخشیده اند سران فتنه را؟ و مگر خامنه ای بخشیده سران فتنه را؟ از شما متحیرم که از کدام کیسه دارید می بخشید؟ خامنه ای آنقدر مهربان و رئوف است که از حق خود بگذرد، اما از حق خون پدران ما و از حق خونِ دل ما، نخواهد گذشت مولای ما. لبیک به خامنه ای است اعدام سران فتنه. کوچکترین لبیک به خامنه ای است. لبیک بزرگتر به “حضرت ماه” کار ما ستاره هاست. آمریکا و اسرائیل جرئت دارند حمله کنند. مثل سگ از ما می ترسند. آمریکا و اسرائیل با ۲۰۰ کلاهک هسته ای با ۲۵۰۰ ماهواره جاسوسی، مثل سگ از ما می ترسند، شما ببین سران فتنه مثل چی از قوه قضاییه حساب می برند!"


صراط - رئیس شورای سیاستگذاری مجمع روحانیون به دیدار خانواده یكی از آشوبگران بازداشتی رفت.

خاتمی در حالی به منزل «بهاره- ه» رفت كه نامبرده به خاطر تخلفات گسترده، از جمله نقش آفرینی در آشوب های سال گذشته، به 9 سال حبس محكوم شده است. خاتمی كه خود به دلیل ملاقات با كسانی چون جورج سوروس و راسموسن دبیركل ناتو(و نخست وزیر هتاك دانمارك) و... از متهمان كودتای مخملی سال گذشته به شمار می رود، در این ملاقات ادعا كرده برخورد انقلابی جمهوری اسلامی با اشرار هوادار آمریکا ، با كشورهای كمونیستی قابل مقایسه است!

به گزارش صراط نیوز وی همچنین با اشاره به بازگرداندن عماد باقی به زندان، از نامبرده و دیگر متهمان جانبداری كرد و گفت: متاسفانه برای فعالیت گروه ها مشكل ایجاد می كنند و معلوم نیست افراد و گروه هایی كه به كار مخفی و غیرعلنی اعتقاد ندارند و خواستار اصلاح وضع موجود هستند چگونه باید فعالیت كنند.

خاتمی توضیح نداد كه مخالفت با فعالیت مخفی و غیرعلنی چه نسبتی می تواند با ملاقات های وی با جرج سوروس و ملك عبدالله(اردیبهشت ماه 88) و... داشته باشد. این در حالی است كه خاتمی در زمان ریاست جمهوری و در پی اقدام خائنانه عماد باقی در سرقت اسناد محرمانه وزارت اطلاعات و سپس انتشار توام با دستكاری و تحریف این اسناد، نسبت به این حركت اعتراض كرده و تصریح كرده بود انتشار اسناد محرمانه اگر سندیت داشته باشد خیانت است چه رسد به این كه واقعیت هم نداشته باشد.

تذبذب خاتمی در تخطئه تندروی افراطیون مدعی اصلاحات طی حوادث سال گذشته و سپس رفتن به خانه یكی از آنان(از اعضای گروهك منحله تحكیم)، یادآور مشی همیشگی وی است چندان كه 16 آذر 1383 در دانشكده فنی دانشگاه تهران اذعان كرده بود «از اردوگاه اصلاحات صدای دشمن به گوش می رسد» اما بعدها وی خود تبدیل به صدای دشمن شد و با برخی از همان صداها و سخنگویان دشمن هم آوا شد تا آنجا كه برخی از حامیان وی از خاتمی با عنوان «بندباز ناشی» یاد كردند.

گفتنی است برنامه خاتمی برای انتخابات آتی عبور از فیلتر شورای نگهبان با دروغ تاکتیکی "جدایی از کودتاگران" بوده و به حمد الهی تاکنون در اجرای این پروژه احمقانه ناکام بوده است. این در حالی است که اطلاعات موثق خبرنگار صراط نیوز حکایت از عزم جدی شورای نگهبان بر اعلام عدم صلاحیت سیاسی و شرعی خاتمی برای شرکت در هر انتخاباتی قرار گرفته است.


عادل بی "عدل"

در برنامه دوشنبه شب مجری سیاسی برنامه نود د رساعاتی هر چه توهین و ناسزا بود نثار شخص رییس جمهور ،هیئت دولت  ونمایندگان مجلس کرد و تاسف آنجا بود که هر چه در سایت های اصول گرا  جستجو کردم هیچ اعتراضی  (حتی بر فرض درست بودن ادعاهای نامبرده )به توهین های او ندیدم !در زیر به چند نکته اشاره میکنم  :

1:تهران با احتساب سه تیم منتقل شده (پاس ،پیکان وصبا) جمعا هشت !؟تیم در لیگ برتر دارد چرا؟ آیا استعداد تهرانی در "فوتبال" زیاد است یا استعدادشان در خرج کردن "بیت المال"؟

2:انتقال تیم  نفت از تهران انتقال کلیه امکانات مادی شرکت نفت در این تیم به اراک میباشد یعنی انتقال سرمایه مادی از تهران ،یعنی چیزی که به مذاق آقایان تهرانی خوش نمی آید

3:گفته شد" تیم های منتقل شده از تهران با مشکل مواجه شده است" اگر آقای مجری غرض سیاسی نداشته بود  بجای پاک کردن صورت مساله برای بررسی مشکلات این تیمها برنامه مجزایی می گذاشت ! اگر هم دلیل مشکلات  آنها خروج از تهران است ،آنچه در بند یک گفته شد اثبات میگردد!

4: مجری بیان کرد که "چرا در تیم اراکی سرمایه گذاری نمیکنید ؟"آیا سرمایه گذاری میلیاردی مجزا با آن همه مشکلاتی که مملکت دارد درست است ؟ انتقال تیم "دولتی " کار درستی بود که باعث درامد زایی تیم نیز میگردد!

 علی مطوری   www.iranaftab.parsiblog.com


عدالت!؟

حسین قدیانی


داد و ستد رمزمیان موسوی و مقامات آمریكایی

یك سناتور آمریكایی گفت منتظر است تا یكی از سران مخالفان از واشنگتن به خاطر وضع تحریم ها علیه ایران تشكر كند!
به گزارش كریستین ساینس مانیتور، برد شرمان سناتور دموكرات و نماینده كالیفرنیا در كنگره گفت: من منتظر روزی هستم كه یكی از سران آزادیخواه در ایران از ما به دلیل وضع تحریم ها تشكر كند.
كریستین مانیتور نوشت این اظهارات در حالی عنوان شده كه ایران، هدف فشار قدرت های غربی و از جمله تحریم ها را براندازی می خواند.
خاطرنشان می شود براساس گزارشهای متعدد، دور جدید تحریم ها علیه ایران به درخواست برخی جریان های فعال در فتنه كه نمایندگانی در خارج كشور داشتند، به تصویب رسید تا- به زعم این جریان ها- باعث بازسازی روحیه این جبهه شكست خورده و از هم پاشیده شود.
بلافاصله پس از تحریم دور جدید تحریم ها، شماری از بازیگران اصلی فتنه و از جمله موسوی - طبق پروژه مورد توافق قبلی- جمهوری اسلامی را متهم به ماجراجویی كرده و حق را به جانب قدرت های غربی دادند! تلقی این جریان كج فهم این بود كه فشارهای غرب، باعث فاصله میان مردم و نظام می شوددر حالی كه آخرین نظرسنجی مراكز مطالعاتی غرب نشان می دهد انزجار و بی اعتمادی مردم ایران نسبت به آمریكا به ویژه طی ماههای اخیر سیر صعودی تندی داشته است. به عنوان مثال نظرسنجی موسسه بین المللی صلح در نیویورك حاكی از آن است كه بی اعتمادی مردم ایران به آمریكا به میزان 92درصد افزایش یافته است.
موسوی سال گذشته در نمایشی رسوا، از ملت های جهان(؟!) كه با اعمال تحریم علیه جمهوری اسلامی، از مخالفان حمایت می كنند تشكر كرده و درعین حال مدعی شده بود كه مخالف این تحریم هاست. استفاده از كلمات رمز و غلط انداز بخشی از ادبیات موسوی است، نظیر «مردان خداجو» به جای حرمت شكنان روز عاشورا، «مردم جهان» به جای قدرت های استكباری زورگو و... به همین دلیل هم بود كه اوباما با نام بردن علنی از وی، اعلام كرد تحت تاثیر حركت شجاعانه و ستایش برانگیز موسوی قرار گرفته است


كاریكاتور: ترازوی عدالت

عدالت


حسین جان، من و تو درست ایستادیم وسط یك جنگ تمام عیار فرهنگی، جنگی كه خیلی از دوستان و آشنایان ما را رو به سمت دشمن سوق داده و همچنان هم به دلیل بی بصیرتی بعضی از مسئولین امر سوق می دهد.
ناراحتی اخوی؛ میدونم خیلی سخته، خدا شاهده وقتی شنیدیم حسین قدیانی تحت پیگرد قرار گرفته باورمون نشد. مگه میشه؟! یه بسیجی از دشمنان انقلاب فحش و ناسزا بشنوه و بعد از طرف دوستان! انقلاب هم تحت پیگرد قانونی قرار بگیره... ؟؟!!
قدیانی عزیــــز!


گاهی اوقات كه به عملكرد یك سال گذشته بسیجی هایی مثل تو فكر میكنم به دوگانگی عجیبی میرسم كه از یك طرف بسیجی های فضای سایبر از آرمان های به حق انقلاب و امام و رهبری دفاع می كنند و از طرفی دیگر از سوی برخی مسئولین همین انقلاب اسلامی مورد سرزنش واقع می شوند !!!

شاید تو هم اشتباه كرده باشی! باید چند سالی از رانت بازی استفاده می كردی؛ پول نفت رو میریختی در جیبت؛ انتخابات را به اغتشاش می كشاندی؛ آخر هم بیانیه میدادی و فحش و ناسزا رو به مردم و انقلاب و رهبری می بستی؛ شاید هم به بهانه تحصیل میرفتی لندن بهتر بود... دیگر حكم بازداشتت هم كه می آمد مهم نبود!!!!

ولی حقیقتاً كجای این راه را در یك سال گذشته تو اشتباه رفتی؟!؟!؟

تو كجای راه رو اشتباه رفتی حسین؟ این كه دفاع از انقلاب اسلامی رو از واجبات دونستی اشتباه بود یا این كه 9 دی 88 رو در كتاب تاریخی "نه ده" ثبت كردی؟ تو كجای راه رو اشتباه رفتی كه مجرم شناختنت؟! چرا به لندن نشین اغتشاش گر گیر دادی؟ چرا به عالیجنابان قدرت و ثروت گیر دادی؟ چرا به دست چپ و راست رئیس جمهور گیر دادی؟ تو رو چه به فتنه گران اموی؟!!! بذار هر چی به اون دهن نجسشون میاد بریزن بیرون؟ به حضرت آقا توهین كردن؛ به تو چه؟! مگه تو وكیل وصی آقایی؟! به امام توهین كردن؟! به تو چه؟! مگه تو امام رو از نزدیك دیدی؟ مگه با امام عكس داری؟!

 به امام حسین توهین كردن؛ به عاشورا توهین كردن؛ روز عاشورا هلهله كردن و دست زدن؟! به من و تو چه؟!! مملكت قانون داره و قوه قضائیه! امسال حكم بازداشتشون نیاد سال بعد میاد! سال بعد نیاد، سال بعدش میاد! سال بعدش كه رفتن لندن برای تحصیلات اون موقع میاد! دیر و زود داره! بالاخره حكم بازداشت فتنه گران صادر میشه... بذار فعلا ناسزاها رو به مردم و رهبر و انقلاب بگن بعدش براشون صادر می كنن!!!

آخــــــــی!

ای كاش ما هم مثل غلام كبیری پرواز كرده بودیم و این بی عدالتی های طاقت فرسا رو نمی دیدیم. ولی نه! چطوری چشامون رو ببندیم وقتی هنوز حسین(ع) "هل من ناصر ینصرنی" میگه و جوابی نمیگیره؟ "لبیك یا خامنه ای لبیك یا حسین است" ما هیچ وقت اهل كوفه نیستیم؛ الگوی ما حبیب ابن مظاهر، الگوی ما قاسم ابن الحسن(ع)، الگوی ما عباس ابن علی(ع)، الگوی ما علی اكبر(ع)، الگوی ما عاشورا است...

جمهوری ما نشانگر اسلام است

افکار پلید فتنه‏جویان خام است

جمهوری اسلامی ما جاوید است

دشمن زحیات خویشتن نومید است

 

برادر ارزشی؛ حسیـــــن جان!

شاید به انتقاد های تو به دستگاه قضایی و یكسری از مسئولان انتقاد شدید داشته باشم ولی الآن بحث سر این است كه با صدور حكم بازداشت تو می خواهند بسیجیان سید علی(حفظ الله) را منزوی و در نتیجه خود حضرت آقا را منزوی كنند كه البته كاری نشدنی است زیرا ما پای این علم ایستاده ایم. و از آن جالب تر تحمل انتقاد پذیری قوه قضائیه است كه با یك مطلب انتقادی حكم باداشت صادر می كند.

مدتی است دست گذاشته اند روی افسران جنگ نرم، ولی بدانند كه ما بی خیال انقلاب نمی شویم ما از سوی حضرت آقا درجه افسری گرفتیم و به آن پایبند خواهیم ماند. تا زمانیكه فتنه گران مجازات نشوند ما استخوان در گلوی شما هستیم. ما از حق خود كوتاه نمی آییم. ما ایستاده ایم.

در مورد قوه قضائیه هم به سخن روح الله حسینیان بسنده می كنم كه گفت:

"نمی دانم در دستگاهی که سنگ ها را بسته اند و سگ ها را رها کرده اند نزد چه کسی شکایت برم. دستگاه قضایی به کجا می رود؟ دستگاهی که سربازان و افسران جنگ نرم را هدف قرار داده و تیغ به زنگی مست سپرده. روزی مدیر مسئول کیهان با شکایت زنی خود فروخته به میز محاکمه کشیده می شود و روزی مدیر ایران به اتهام گفتن بالای چشم آقا زاده ی فراری ابروست محاکمه می گردد و روزی حسین قدیانی عزیز احضار میشود که چرا از قوه قضاییه انتقاد کردی. نمی دانم این تصمیمات توسط چه کسی گرفته میشود ولی این رفتار جز بر شاخه نشستن و بن بریدن هیچ تفسیر دیگری ندارد. این نابردباری در مقابل مدافعان انقلاب و تسامح در مقابل دشمنان انقلاب جز خودسوزی نیست. چه حکمت آمیز گفته اند که آله الریاسه سعه صدر."

حسین قدیانی،

ما بسیجی ها تا آخرش پشت تو ایستادیم. اگر قرار است تو را محاكمه كنند باید همه بچه بسیجی ها رو محاكمه كنند! ما همه با تو در اكثر موارد هم نظریم. عقیده مان یكی است. پس باید حكم بازداشت ما را هم صادر كنند...

به عنوان آخرین نكته؛ در زمان اهل بیت علیهم السلام هم اوضاع همین بود وقتی می خواستند امام (ع) را در تنگنا قرار بدهند ابتدا پیروانش را زیر فشار می بردند تا دست از امام خود بردارند. اما اوضاع الآن انقلاب اسلامی فرق كرده است ما مثل كوفیان نیستیم كه با سكه و تهدید دست از حق و حقیقت برداریم... ما بسیجیان سید علی هستیم. با همه فرق داریم. پای عقیده مان تا ریختن خونمان می ایستیم. به گور ببرند اگر بخواهند رهبرمان سید علی و بسیجیانش را منزوی كنند.

هر کس که به این سلسله پاک جفا کرد

بد کرد و نفهمید و غلط کرد و خطا کرد

دیدی به درک رفت به روحش شرر افتاد

با آل علی هر که در افتاد ور افتاد

 

حسین جـــــان! ما در كنار تو هستیم و این راه پر پیچ و خم را با تمام قدرت طی خواهیم كرد. انشالله كه رهبری عزیز و امام زمان(عج) ما را در این راه كمك كنند


دلسوزی برای عروسكان فتنه شب بازی

حسین قدیانی
خوب یا بد و درست یا نادرستش را كار ندارم؛ می گویند آقایی به خانمش گفت اگر دیدی یك سوسك كنار دمپایی ایستاده مبادا جوگیر بشی و با لنگه دمپایی توی ملاجش بكوبی! بی محل از كنارش رد شو. این بی محلی از هزار ضربه دمپایی پلاستیك كه توی ملاجش بزنی برایش دردناك تر است. نه بزن نه فحش بده. حالا اینو داشته باشید تا به بقیه قضایا برسیم.
¤ ¤ ¤
شكی نیست كه تاكنون و با هر دلیلی دستگاه قضایی، برخوردی كه مورد انتظار ملت است با سران فتنه نكرده، اما آنچه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مصلحت با این فتنه گران كرده، چیزی از جنس همان بی اعتنایی است كه در بالا آمد. این وسط از همه بیچاره تر مهندس است. ماههای پیش را به سكوت گذراند، تا آنجا كه صدای خانم رهنورد هم درآمد و این برنده جایزه «سكس و فلسفه» مدعی شد؛ «چون شوهر من حال حتی یك مصاحبه ندارد، حاضرم رهبری جنبش سبز را برعهده بگیرم!» (تا این حد خنده در محرم اشكال ندارد!) و اما شنیده ایم این سوی و آن سوی كه مهندس ناجور به مرض «ز- ذ» دچار است. شاید از همین روی بود كه مهندس بعد از سكوت چند ماه پیش خود، دوباره خودی نشان داده و در طول یك ماه اخیر 2 بیانیه نوشته. یكی از یكی تندتر و این وسط از همه تلخ تر برای مهندس، واكنش سرد 2 گروه به بیانیه هایش است: گروه اول؛ كسانی كه در روزهای اول بعد از انتخابات فریب دروغ و دغل این فتنه گر را خورده بودند و گروه دوم؛نظام است كه هرچه مهندس تندتر بیانیه می دهد، انگار نه انگار! گویی مهندس این بیانیه ها را برای خودش می نویسد! و باز هم اما، نگارنده این سطور از باب دلسوزی برای این فتنه گر متوهم، واكنشی ولو مختصر به بیانیه اش نشان می دهم كه بیش از این به امراض روحی- روانی دچار نگردد. به اعتقاد من مهمترین نكته بیانیه اخیر موسوی، اعتراف مهندس به بی كسی خود بود و اینكه حرف های مفتش هیچ خریداری ندارد. یعنی با عرض معذرت ایشان پذیرفته كه دیگر جز مجانین آن سوی آب و غیر از آدم هایی در حد و اندازه اكبر گاف، برایش پهن بار نمی كنند. این «پهن» را از آن رو گفتم كه پروردگار عالمیان، مدعیان بی عمل را «كمثل الحمار» خوانده. از جمله این مدعیان بی عمل، قطعا كسی است كه ادعای خط امامی داشته باشد و در عین حال پالوده اش را با آمریكا و اسرائیل نوش جان كند. وانگهی؛ موسوی در آخرین بیانیه خود، رسما خط خود را از امام جدا كرده و ضمن پوزش از همه خوانندگان، امام را از سویی خطاكار و از دیگر سو معترف به خطای خود دانسته اند. این اما مهمترین نكته بیانیه اخیر مهندس نیست كه به صورت خورشید نمی توان خاك پاشید. مهمترین نكته این بیانیه در این جمله آخرین بیانیه موسوی نهفته است؛ «خشم فرو خورده مردم بسیار خطرناك تر از فریادهای تظلم خواهی آنها خواهد بود.» اصلا مهم نیست، مهندس، بی اعتنایی مردم به خود را «خشم فرو خورده» و یا هر چیز دیگری نام نهاده باشد. نكته حیاتی و قابل اعتنا این است كه مهندس پذیرفته، مردم دیگر حاضر نیستند برای فتنه گران متوهم تره خرد كنند. مهندس گرچه نوشت «خشم فرو خورده مردم» ما اما خواندیمش «بی اعتنایی اندك هواداران باقی مانده به مهندس.» چه خشمی چه كشكی چه پشمی چه جنبشی؟! خشمی اگر هست، كه قطعا خشمی عاشورایی است، از دست سران فتنه هست. جنبش زنان مردنما چه دارد، كه خشم داشته باشد؟!... و اما چرا مهندس به پذیرش این واقعیت رسیده است؟ طبیعی است؛ هر فتنه گری هرچقدر هم كه متوهم باشد، عاقبت روزی دو ریالی اش خواهد افتاد. از 9 دی سال 88 تا امروز مهندس هر چه بیانیه داده با بی اعتنایی مطلق همگان حتی آنان كه به او رای داده بودند، مواجه شد. 16آذر امسال از نمونه هایش. مهندس خودش را كشت، مگر از میان جنبش عزیز دانشجویی، طعمه ای برای فتنه صید كند اما 16آذر امسال، سخت عاشورایی بود و برای آخرین رهروان عمر سعد، سودی در پی نداشت. این بی اعتنایی ها قبول كنید كه روی مخ مهندس دارد راه می رود. این است كه مهندس را بیش از پیش عصبانی می كند و او را ناچار می كند چون دیوانگان رسما به سیم آخر بزند و آخرین بیانیه خود را در توهین به امام، اهانت به رهبری، حمایت مجدد از آشوبگران عاشورای سال گذشته و دعوت مجدد به آشوب بنویسد. (خیلی هم كسی به حرفش گوش می دهد!) من اصلا در این سطور بعدی، كاری به اجرای عدالت ندارم؛ از بیم آن كه مبادا مهندس سر خود را به در و دیوار خانه بكوبد و به جای نقاشی، دست به كشیدن چیزهایی دیگر بزند، از دستگاه قضایی، خواهش می كنم، واكنشی ولو در حد یك تذكر به بیانیه مهندس نشان دهد و این بینوای بیچاره را مشعوف كند كه؛ بعله، این همه لگد انداختیم، عاقبت یكی یك چیزی بارمان كرد! این مهندس كلا متوهم جالبی است. در بیانیه ماقبل آخرش (ببین مهندس! من دارم تحویلت می گیرم ها!) نظام ما را با فرعون مقایسه كرد. نظام فرعونی را اما به شكنجه های فرعونی اش می شناسند. لابد وقتی فلان فتنه گر از درون مثلا زندان، هنگام به روزرسانی سایت خود با سرعت پایین اینترنت مواجه می شود، از مصادیق شكنجه های فرعونی است. یا اینكه بعد از آن همه دروغ و آشوب و فتنه و نامه و بیانیه و تهمت، سران فتنه دارند راست راست راه می روند، این بی اعتنایی نظام به فتنه گران از مصادیق فرعونی گری است! من واقعا مانده ام؛ اگر نظام برآمده از خون 300 هزار شهید كه در راس آن مولایی مقتدر و صبور و حكیم و علوی تبار، حكم به حكمت می دهد، فرعونی است، پس تا الان چرا سران فتنه، زنده مانده اند؟ آیا این همه سعه صدر را موسای كلیم الله داشت یا فرعون؟ و اصلا گیرم كه ما فرعون! در آن صورت لابد معجزه این موسی های قلابی این بود كه چون فلانی داماد بهمان جاست، پس اهالی یك جای دیگر به مهندس رای داده اند! موسی این پیامبر خوب خدا معجزه می كرد، اعجاز داشت اما دیگر اینقدر توانایی نداشت كه از 4 نفر، پنجم شود! زبانش عبری بود اما «العربیه» را می دانست به چی برمی گردد! وانگهی، شما چگونه موسایی هستید كه فراعنه عالم، یكی تان را اندیشمند فارین پالیسی می خواند و آن دیگری را گرم در آغوش تیتر یك روزنامه های صهیونیستی می فشارد؟ موسی یا فرعون و یا بنی اسرائیل، كدامیك گوساله سامری می پرستیدند؟ هم الان گوساله 3 ساله تلمود را چه كسانی و با نوشتن كدام بیانیه های اسرائیل پسند می پرستند؟ گوسفندی به نام ساركوزی را چه كسی می پرستد؟ حكومت فرعونی، دیكتاتوری، ضد آزادی و دانشجوستیز لندن از چه كسانی در فتنه اخیر حمایت كرد؟ كدام دانشمند فارین پالیسی حتی شعار انتخاباتی خود را از روی دست اوباما تقلب كرد؟ نه جناب مهندس! نظام ما حكومت فرعون نیست. حتی حكومت موسی هم نیست. نظام مقدس ما یعنی نظام جمهوری اسلامی ولایت عشق است و این ایالت عیش بود كه برای امر فتنه از حلقوم مردم بدبخت آمریكا برید و به حساب شما پول ریخت. جمهوری اسلامی حكومت خدا بر مردم است و اگر جز این بود آیا باز شیاطین عالم و راس شان شیطان بزرگ این همه با ما دشمنی می كردند؟ جمهوری اسلامی یعنی دست لطف و رحمت خدا بر سر ما. خامنه ای رهبر ماست، چون دست خدا بر سر ماست. ما بابت این سلاله زهرا، از خدا ممنونیم و صبح و شب سر بر سجده داریم كه رهبرمان روزگاری خمینی بود و هم الان آموزگارمان خامنه ای است. نظام ما حكومت نایب امام زمان است و شما هم ای سران فتنه! بروید دست خامنه ای را ببوسید. اگر نبود كه هنوز مولایمان امر نكرده، الان 7 كفن پوسانده بودید. ما را نه بیم از كشتن است و نه هراس از كشته شدن. ما از نسل عباسیم. عباس قبل از آنكه به شهادت برسد، آنقدر از لشكر عمرسعد كشت كه اگر نامردی عمود آهن بر سر مباركش فرود نیاورده بود، به روایت همه مورخین، الان واقعه كربلا به گونه دیگری رقم خورده بود. چه می كرد عباس كه خدا اراده كرده بود مولایش را برادرش را «شهید» ببیند. و چه كنیم ما كه حریفمان آمریكا و اسرائیل است و شما در دستان شیاطین، چیزی بیش از عروسكان فتنه شب بازی نیستید.
¤ ¤ ¤
پایان دهم این نوشته را با چند نكته:
1- سران فتنه شك نكنند به تك تك اهانت هایی كه كرده اند، به قطره قطره خونی كه از ملت ریخته اند، تودهنی سخت و حیدری خواهند خورد. دستگاه قضای نظام مقدس ما كه در راس آن دانشمندی جوان تكیه زده، به خوبی بر همه امور اشراف دارد.
2- جناب موسوی بداند؛ در 2 بیانیه اخیری كه نوشت، هم به امام بزرگوار ما و هم به رهبر ما حرف هایی زدند كه ما ناچاریم این را بگوییم؛ اگر دستگاه قضایی به وظیفه خود به درستی عمل نكند، پاسخ ما به سران فتنه پشیمان كننده خواهد بود. این بار قیامی چون 9 دی فقط به حضور و شعار ختم نخواهد شد.
3- و اما آن «ز- ذ» كه نوشتم؛ «عشق سالاری» حكماً از زن سالاری و مردسالاری بهتر است اما اگر مرد آدمی، یكی مثل مهندس باشد، چه خوب كه زن سالاری در آن خانه حاكم باشد. بدبختی اینجاست كه خانم رهنورد هم در بهترین حالت، یكی است چون شیرین عبادی! متوجه منظورم كه هستید؟!


زندان رفتن ما هم حکومتی است!

به رهبر حکیم، کاری با این رسانه ها ندارد، لابد این را می رساند که از نظر دستگاه قضایی، خواص بی بصیرت منزلت و شانی بالاتر از همه حتی ولایت فقیه و مصادیق مبارک آن دارند. آیا جز این است؟ و اگر جز این نیست، این درد را به کجا باید برد؟ خداییش این همه در رسانه های خودی و غیر خودی علیه رئیس جمهور محبوب حرف زده می شود و توهین هایی روا می دارند که آدمی از بازگویی آن شرمش می شود اما ظاهرا نامه ای ولو صمیمی به بعضی ها در وبلاگی کوچک هم نمی توان نوشت. این برخورد ناعادلانه با وبلاگ قطعه ۲۶ تنها یکی از نمونه برخوردهای قوه قضایی با جوانانی است که رهبر انقلاب، “افسران جنگ نرم” خطاب شان کرد. چه بسیار که وبلاگ افسر جنگ نرمی را فیلتر کرده اند و مدیر وبلاگ، دستش به هیچ کجا هم بند نبوده. لابد در ۸ سال دفاع مقدس هم به همین شکل، بعضی ها از رزمندگان دفاع مقدس در نبرد با بعثی ها حمایت می کردند؟! و لابد متاثر از همین حمایت های خاص از خط مقدمی ها بود که امام جام زهر نوشید! عجبا! سایت بالاترین نتواست قطعه ۲۶ را هک کند اما قوه قضاییه توانست قطعه ۲۶ را فیلتر کند! راستی، ما به چه کسی داریم می جنگیم؟ بعثی ها یا بعضی ها که از پشت خنجر می زنند؟ و راستی تر که چگونه است، جذب حداکثری شامل حال متهمی چون فائزه هاشمی و عفت مرعشی می شود اما شامل حال وبلاگ افسران جنگ نرم نمی شود؟! آیا حداکثر وظیفه دستگاه قضایی در قبال کسانی که در خط مقدم گوگل، از “خامنه ای. دات. آی. آر” و با کمترین امکانات پاسداری کردند، بستن وبلاگ شان بی هیچ محکمه و دادگاهی است؟ آیا مهدی هاشمی هم و دیگر مجرمین هم در این دستگاه به همین شکل محاکمه می شوند؟ وا اسفا که بعد از فتنه، تیع دستگاه قضایی بیشتر گلوی بسیجیان را لمس کرده تا حرامیان را. وا اسفا! که یک روز “کیهان” را می خواهند، دگر روز “وطن امروز” را، روز بعد “ایران” را و روز دیگر، “جوان” را و حالا هم سایت “مشرق” را می بندند و به راحتی آب خوردن فیلتر می کنند. و متاسفانه وقتی وبلاگ قطعه ۲۶ را فیلتر می کنند، آنقدر شهامت ندارند که در صفحه بالا آمده، یک کلام بردارند بنویسند که؛ “این وبلاگ با حکم قضایی فیلتر شده است”. چطور ساعت یک و نیم نیمه شب نزدیک به شب عاشورا زنگش را می زنید، حکمش را هم لطفا بگذارید تا عموم بفمهند و ببینند که حق با “آوینی” بود؛ “در جمهوری اسلامی همه آزادند الا بچه حزب اللهی ها”. و اما وقتی در قوه قضاییه ای که مهدی و فائزه هاشمی محاکمه نمی شوند، افتخار می کنم برای من به عنوان کوچک ترین بسیجی این نبرد ۸ ماهه حکم جلب صادر می شود. خوشا به حالم؛ قوه قضاییه ای که کاری با زبان هتاک موسوی ندارد و به این کاری ندارد که او، امام را خطاکار و نظام را حکومت فرعونی خوانده، به راحتی آب خوردن زبان مرا در فضای سایبر می برد! القصه می نویسم چه شد تا همگان بدانند که ما حکومتی ها را چگونه برخورد می کند دستگاه قضایی. دیر وقت بود که شماره خصوصی افتاد روی موبایلم. از ۲ ی نیمه شب، نیم ساعت کم. که می توانست باشد و چه کاری می توانست داشته باشد؟ جواب دادم. گفت: حسین قدیانی؟ گفتم: بفرمایید. گفت: بی زحمت نامه ای که در وبلاگ تان خطاب به آقای آملی لاریجانی نوشته اید، بردارید. گفتم: شما؟ گفت: از دادستانی زنگ می زنم. گفتم: از کجا معلوم؟ گفت: حکم دارم. می خواهی برایت حکم را ایمیل کنم. گفتم: فعلا با این اوصاف، نامه را برنمی دارم تا فردا که با دوستانی امین مشورت کنم. گفت: من محترمانه به شما می گویم که به نفع تان است این نامه را بردارید و نمی خواهم چیزی بر دست شما (بخوانید دستبند) ببینم! گفتم: تا فردا حالا صبر کنید. گفت: اما شما فردا باید بیایی فلان جا. گفتم: حالا تا فردا. این مکالمه تمام شد و نیم ساعت بعد وبلاگ قطعه ۲۶ را فیلتر کردند و من چه خوش خیال، که فکر می کردم تا فردا مهلت دارم! نگو این مهدی هاشمی است که تا فردا و فرداها مهلت دارد، نه چون من یتیمی که بابایم خامنه ای است و مستاجر نیستم و خانه ام بیت رهبری است. و اما صبح آن روز، ۳ شماره خصوصی دیگر زنگ موبایلم را به صدا درآورد. بی هیچ احضاریه ای دادستان مرا خواسته بود. نرفتم و گفتم: احضاریه بدهید تا بیایم. من هم حقوق شهروندی دارم مثل آشوبگران عاشورا و مثل سران فتنه. و بعد نه به آن سوی خط که به دوستانم و با زبان طنز گفتم: این احضاریه باید خالی از اشکال حقوقی باشد و فی المثل نام پدرم را درست باید قید کنند که دست بر قضا پدر من هم مثل بعضی ها “علی اکبر” نیست و البته “اکبر” خالی هم نیست؛ “شهید اکبر قدیانی” است. قوه قضاییه باید این کلمه “شهید” را حتما در برگه حکم جلب و احضاریه درج کند و اما من زندان جمهوری اسلامی را هم جای مقدسی می دانم. تا حاکم “علی” است این فقط راهپیمایی های ما نیست که حکومتی است. زندان رفتن ما هم حکومتی است. این جان من و این حکم دستگاه قضایی، که با من هر چه کند، فقط یک چیز می گویم؛ بابای ماست خامنه ای. (دل نوشته ای ازحسین قدیانی) >>>این متن فردا در روزنامه وطن امروز کار می شود. >>>نوشته دیگری از حسین قدیانی فردا در کیهان کار می شود.

قطعه26


موسوی سالار به گل نشسته گان

 


لالایی خرافه گرایی

آقای هاشمی، “لالایی خرافه گرایی” را که خودتان گفتید؟!

۱- هاشمی رفسنجانی (۲ ماه پیش): در ماه رمضان امسال معمولاً خواب امام را بعد از هنگام سحر، گاهی در حال سخنرانی، درس یا مانند وقتی که به محضرشان می‌رسیدیم، مشاهده می‌کردم و گاهی هم با علم به اینکه ایشان در حیات نیستند، خواب شان را می‌دیدم که این حالت دوم خیلی برایم تازگی دارد و در این ماه زیاد اتفاق افتاد. امام در یکی از این خواب ها به من گفت: با مردم بمان و در خواب دیگری گفتند: تو را همیشه کمک می کنم.

۲- هاشمی رفسنجانی (۲ روز پیش): لالایی خرافه گرایی، جامعه را در خواب غفلت فرو می برد.

***

جناب آقای هاشمی، با سلام. لقمان حکیم را پرسیدند؛ ادب از که آموختی؟ گفت: از بی ادبان. سال گذشته نامه ای سرگشاده نوشته شد که راقم بی ادب آن، نامه خود را با “سلام” شروع نکرد. من الان حضور ذهن ندارم، یعنی مصلحت را اینگونه تشخیص می دهم که حضور ذهن نداشته باشم، آن نامه را چه کسی نوشت. هر که بود، بی ادبی کرد و من، ادب از آن بی ادب می آموزم و با “سلام” نامه خود را به شما شروع می کنم. و اما شما زیاد برای ما خواب تعریف کرده اید. اگر اجازه دهید من به جای خواب خبر یک واقعیت، و یک حقیقت را به شما بدهم. بعید می دانم این خبر را شنیده باشید. سال گذشته در روز ۹ دی ملت عاشورایی ایران به خیابان ریختند و حماسه ای صد بار باشکوه تر از ۲۲ بهمن ۵۷ آفریدند. اصلی ترین شعار این حماسه اما هنوز به گوش شما نرسیده است. نرسیده است، و یا حضرتعالی اینگونه تشخیص داده اید مصلحت خود را که این شعار را نشنوید، من نمی دانم. فقط این را می دانم که اصلی ترین شعار حماسه ۹ دی توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی سانسور شد. این یعنی جنگ اداره های جمهوری اسلامی با اراده های انقلاب اسلامی! جنگ جالبی است؛ نه؟ بگذریم. اصلی ترین شعار یوم الله ۹ دی که من الان مخاطب آن شعار را حضور ذهن ندارم و یا تشخیص می دهم مصلحت خود را که حضور ذهن نداشته باشم، این بود: “تاجر ورشکسته، برگرد به باغ پسته”. من نمی دانم و یا نمی خواهم بدانم مردم که میزان رای ایشان و فریاد ایشان است، چه کسی را خطاب کرده بودند. شما شاید بدانید! و اما چند نکته با شما:

اول: زمان امام نه در خواب که در بیداری، یک مهدی هاشمی اعدام شد. زمان خامنه ای هم شک نکنید مهدی هاشمی دیگری دیر یا زود اعدام خواهد شد. شک نکنید. چون خامنه ای، خمینی دیگر است. نه در خواب که در بیداری… و چون شما زیاد خواب می بینید، من می خواهم خبر از رویای صادقه یک فرزند شهید بدهم که تا کنون نگفته بودمش جایی. در ایام فتنه روزی با دل شکسته از دست حضرتعالی خوابیدم. محرم سال گذشته بود. آن شب و در عالم رویا دیدم پدر شهیدم را که می گفت: غصه نخور. اینها به سزای اعمال شان خواهند رسید. به پدرم گفتم: چه کسانی؟ دقیق بگو. با دست جایی را نشان داد. سران فتنه آنجا بودند. از خاندان شما هم چند تایی آنجا بودند. آنجا جایی بود مثل آنچه که ما از جهنم شنیده ایم. آتش بود و آتش. شما خواب دیدید اما من رویای صادقه دیدم و دیدم که پدر شهیدم با همان لباس جبهه بود و می گفت: نگران نباش. ابالفضل هوای خامنه ای را دارد. ما اغلب با سیدالشهدا حشر و نشر داریم. سیدالشهدا زیاد خامنه ای را دعا می کند. ما شاهدیم. چه جواب تان است سخن پدر شهیدم را آقای هاشمی؟ هان؟! 

دوم: و اما چرا فرزند شما باید اعدام شود؟ به چند دلیل. من اما اصلا به دلایل سیاسی و اقتصادی کار ندارم. جرائم اخلاقی مهدی هاشمی برای اعدام این محارب فراری کاملا کافی است. اینکه حالا در فتنه ۸۸ چه کرد و با دانشگاه آزاد، جیبش یکی بود، پیشکش! و اما، اگر شما از من می پرسید جرائم اخلاقی مهدی هاشمی چه مواردی است؟ شما را ارجاع می دهم به پرونده های مفاسد اخلاقی که از فرزند حضرتعالی در وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی موجود است. به مصلحت شماست که چون بعضی خوبان که عدالت را با دست خودشان در مورد فرزندشان جاری کردند، مهدی هاشمی را با دست خودتان اعدام کنید. شما این کار را نکنید، شک نکنید دستگاه قضایی این کار را خواهد کرد و دستگاه قضایی حتم داشته باشد، اگر در این مورد قصور کند، ما انقلابی عمل خواهیم کرد.

سوم: من نمی خواهم شما را متهم به چیزی کنم اما به خمینی عده ای جام زهر دادند. این عده، هر که می خواهند باشند، در عالم خواب هم نمی توانند به خامنه ای جام زهر بدهند. غلطی بخواهند بکنند، زهر را ما نه در خواب که در بیداری به کام شان می ریزیم.

چهارم: و اما از خاندان شما این تنها مهدی هاشمی نیست که باید اعدام شود. آن دیگر فرزندتان؛ فائزه هم مفسد فی الارض است و باید اعدام شود. محارب در فقه تعریفی دارد، که از جمله مصادیقش این ۲ فرزند جنابعالی است. تا حدی شما فقه خوانده اید و می دانید چه می گویم. و اما تر، خانم عفت مرعشی هم باید محاکمه شود و حکمش عادلانه بخواهیم قضاوت کنیم، همان حکم مهدی و فائزه است. شما در این شک دارید؟ آیا قاتلین شهید حسین غلام کبیری ها جز به دستور خانم عفت مرعشی به خیابان ها ریختند؟! ما یک “آمر” داریم و یک “قاتل”. جرم آمر به قتل، از قاتل بسی سنگین تر است.

پنجم: بهتر است شما به جای خواب دیدن از یک سو، و از سوی دیگر بیم دادن جامعه از لالایی خرافه گرایی، واقعیت را ببینید. واقعیت این است که اگر بعثی ها توانستند در ۸ سال دفاع مقدس، گزندی به انقلاب اسلامی برسانند، بعضی ها هم می توانند خواب این گزند را ببینند.

***

ما را با شما کاش می شد جز این لحن سخن گفت اما شما خود این را از ما خواسته اید. ما تا الان هم به احترام “آقا”، حرمت شما را نگه داشته بودیم. از این پس خرافه خواب هایی که ببینید، همین گونه و با همین لحن تعبیر می شود. من یک بار هم گفتم: سران فتنه باید بروند و دست خامنه ای را بوس کنند. احترام امر این نائب امام زمان نبود، الان سران فتنه ۷ کفن پوسانده بودند. آری، با شما با همین لحن باید سخن گفت و الا دفعه بعد گامی به جلو برمی دارید و ادعا می کنید که: “ولایت پذیری ما خرافه گرایی است”. مگر نه؟!… این را هم پیش پیش به شما بگویم بد نیست؛ ولایت فقیه پذیری ما خرافه گرایی نیست. واقعیتی عاشورایی است. آخر خامنه ای بگوید ما را که فرضا؛ “بوس کنید دست سران فتنه را”، همین کار را با افتخار انجام خواهیم داد. فعلا اما مولای ما سران فتنه را میکروب سیاسی خوانده اند. عدالت در بهداشت، یعنی کشتن میکروب. مگر نه؟!

قطعه 26


 • کل صفحات:3  
 • 1
 • 2
 • 3
 •   

مجید


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو